Siirry pääsisältöön
Etusivu Palvelut Vapaa-aika Järjestöjen yhdyshenkilöt Muut järjestöt

Muut järjestöt

Kuukanniemen vanhempainyhdistys ry

Kati Matikainen
puh: 050 542 5288

kuukanniemen.vanhempainyhd@gmail.com

Lykky ry

janita.kilju@gmail.com

Lemin Hevosystäväinseura

Jarno Piiroinen
jarno.piiroinen@gmail.com

Lemin Kotiseutuyhdistys ry

Heikki Haiko
puh: 0400 441 838
heikki.haiko@museosara.fi

Lemin Maamiesseura

Janne Kinttu
puh: 050 434 9372

Lemin Maaseutunaiset (myös pitopalvelu)

Tarja Husu-Tuuliainen
puh: 0400 918 130
tarja@tarjantaksi.fi

Huttulan Martat ry

Tuula Hyppönen
puh: 050 365 6017

Iitiän Martat ry

Tarja Haimi
puh: 0400 960 782
tarja.haimi@gmail.com

Jokivarren Martat ry

Jenna Kaijansinkko
puh: 050 490 9925
jenna.kaijansinkko@hotmail.com

Kotalahden Martat ry

Liisa Saira
puh: 040 761 3370
liisasaira@hotmail.com

Kuukanniemen Martat TR

Minna Hartonen
puh: 050 584 2157
minna.hartonen@hotmail.com

Lemin Mukavat Martat ry

Paula Tuomi
puh: 040 744 9795
paula.a.tuomi@gmail.com

Lemin Vainikkalan Martat ry

Eija Kaipia-Junnonen
puh: 045 114 3167
eskaipia@gmail.com

Lemin Olutseura ry

Ari Alaoutinen

puh: 045 344 6071

Lemin Rasvanäpit

Markku Pesari
puh: 0400 187 653
markku.pesari@pp.inet.fi

Lemin Sydänyhdistys ry

Anja Muukka
puh: 0400 406 623
anja.muukka@gmail.com

Lemin VPK:n naisosasto

Anneli Lattu
puh: 050 499 4321

Lemin VPK

Markus Olkkonen
puh: 050 305 6353

lemi@vpk.ekpelastuslaitos.fi

Lemin Yrittäjät ry

Esa Jukanen
040 744 3403
esa.jukanen@gmail.com

Puutarhaporukka

Ritva Lehtonen
puh: 050 304 5612

Maataloustuottajain Lemin yhdistys

Henri Tuuliainen
puh: 0400 587 150
henri.tuuliainen@gmail.com

Mannerheimin Lastensuojelu- liiton Lemin yhdistys ry (MLL)

Jutta Silventoinen

puh: 0405697818

lemin.yhdistys@mll.fi

Saimaan Syöpäyhdistys ry paikallisosasto NELOSET

Osaston puheenjohtaja Pirjo Heinikainen

puh: 050 589 5604

pipsa.heinikainen@gmail.com

Suomen Punaisen Ristin Lemin osasto

Susanna Hölsä, puheenjohtaja

puh: 0407690468

HPV

Juha Kapiainen
puh: 0400 654 481
juha.kapiainen@pulloveikot.net

Lemin Lion’s

Kalle posti, LC-presidentti

puh: 044 3242 559